Chocolate Tree
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Chokoladni forum za sve Jrock fanove ^^
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 E sad ViCoViiiiiiiiiiii

Go down 
2 posters
AutorPoruka
bloodycandy
Newiie
Newiie
bloodycandy


Taurus Dog
Broj komentara : 6
Join date : 2009-10-08
Age : 29
Mjesto : Krastur,Pinky heaven

E sad ViCoViiiiiiiiiiii Empty
KomentarNaslov komentara: E sad ViCoViiiiiiiiiiii   E sad ViCoViiiiiiiiiiii Icon_minitimeMon Nov 16, 2009 10:53 pm

Bejah ja jednom jako pospana i ja zaspala posle veoma kratrkog vremena i sanjala ovaj čooookoladni forum.I ja sanjala da su se tu stvorili vicevi.I eto meni posle sine i eto kad mi neko nešto utuvi u glavicu i sad ovo ispade kako ispade.....E sad ja bih ju cenjene ljude zamolijo da napišete neke vicove,znate ja voooolim vicovexD
Na vrh Go down
Miyuki
Admin
Miyuki


Cancer Rat
Broj komentara : 245
Join date : 2009-08-18
Age : 27
Mjesto : Blejograd~U dubinama...Sudopere?~

E sad ViCoViiiiiiiiiiii Empty
KomentarNaslov komentara: Re: E sad ViCoViiiiiiiiiiii   E sad ViCoViiiiiiiiiiii Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 7:23 am

jao bojana nesreco jedna XD to triba u ono letsplayhideandseak XD a dobro nema veze <3 ovo je tvoj room the pricas vicooove XD
Na vrh Go down
http://okashii.forumotion.net/forum.htm
bloodycandy
Newiie
Newiie
bloodycandy


Taurus Dog
Broj komentara : 6
Join date : 2009-10-08
Age : 29
Mjesto : Krastur,Pinky heaven

E sad ViCoViiiiiiiiiiii Empty
KomentarNaslov komentara: Re: E sad ViCoViiiiiiiiiiii   E sad ViCoViiiiiiiiiiii Icon_minitimeTue Nov 17, 2009 4:23 pm

TA ja sam tebe lepo upozorila da ne znajem i da se ne razumevam ja u ovo.E mislim da sam odlepila.
Na vrh Go down
Sponsored content





E sad ViCoViiiiiiiiiiii Empty
KomentarNaslov komentara: Re: E sad ViCoViiiiiiiiiiii   E sad ViCoViiiiiiiiiiii Icon_minitime

Na vrh Go down
 
E sad ViCoViiiiiiiiiiii
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Chocolate Tree :: Pjur Ivl rAndOMNeS :: Rooms-
Idi na: