Chocolate Tree
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Chokoladni forum za sve Jrock fanove ^^
 
HomeLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Rastuzim se na...

Go down 
4 posters
AutorPoruka
Miyuki
Admin
Miyuki


Cancer Rat
Broj komentara : 245
Join date : 2009-08-18
Age : 27
Mjesto : Blejograd~U dubinama...Sudopere?~

Rastuzim se na... Empty
KomentarNaslov komentara: Rastuzim se na...   Rastuzim se na... Icon_minitimeTue Aug 18, 2009 8:16 pm

Rastuzite se kad se neka grupa disabanda?
Ili kad slusate neku pesmu?
Javi te se ovde Wink
Na vrh Go down
http://okashii.forumotion.net/forum.htm
kristalna.perla
Member
Member
kristalna.perla


Leo Rooster
Broj komentara : 53
Join date : 2009-08-19
Age : 30
Mjesto : svet kupatila.^^

Rastuzim se na... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rastuzim se na...   Rastuzim se na... Icon_minitimeSun Oct 04, 2009 8:16 pm

javite se piše zajedno xDDD
[grammar nazi xD]

disband je sranje T_T ali ok kad neki od membera nastave sa radom u nekom drugom projektu. isto tako je veeeeliko sranje kada bend postane komercijalan. ne volim komercijalne bendove. uvek izgube na kvalitetu T_T... oldschool <3 <3 npr. noviji dir en grey mi je sad bezveze. ali obožavam da slušam njihove matore pesme poput i'll, toriko, yokan, drain away, itd. Smile))
hai, hai, rastužim se i na neke pesme. kiyoharu ima poprilično melanholične pesme. mada sad mi prijaju, pogotovo uveče pred spavanje, jer su lagane. ili....gackt - cube. text mi malo nije jasan ali je melodija tužna i ranije sam svaki put plakala kada sam je čula, ali sad volim da je slušam i ne plačem xD...
Na vrh Go down
bloodycandy
Newiie
Newiie
bloodycandy


Taurus Dog
Broj komentara : 6
Join date : 2009-10-08
Age : 29
Mjesto : Krastur,Pinky heaven

Rastuzim se na... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rastuzim se na...   Rastuzim se na... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 3:02 pm

Joj,ljudi ja se slažem sas vi!Disband je zaita glupava stvar....NAjviše plačem kad gledam Bleach onu epizodu kad su se borili Ichigo i Renji,onda kad on priča o njihovom detinjstvu i to...a onda me ubije instrumental načisto..... pale Ali ne samo to...ja inače plačem na gomilu stvari....uvek bez nekog posebnog povoda.......plakala sam i kad sam gledala prvu epizodu Naruta mada tu nema baš ni tooliko tužnih scena....lBedak...e da i kad sam gledala Vampire Knight i tu sam cmizdrila.........Veoma me je lako rasplakati.....
Na vrh Go down
Miyuki
Admin
Miyuki


Cancer Rat
Broj komentara : 245
Join date : 2009-08-18
Age : 27
Mjesto : Blejograd~U dubinama...Sudopere?~

Rastuzim se na... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rastuzim se na...   Rastuzim se na... Icon_minitimeSat Oct 10, 2009 9:19 pm

Ti si luda XDlol ja placem na happy pesme XD Ja placem na Naunsea and Shudder >.>
OMG na vp si plakala?Japanska verzija španske serije je to XD
Ja sam plakala isto na Bleachu,ali ne na tu scenu.
A Naruta sam prakticno preplakala celog. Uz svaku epizodu. Bilo da od smeha ili tuge.
Plakala sam na Soul Eater.
Ja uglavnom placem kad god ocu XD Ja placem kad gledam REKLAME!o.o ono za Silan i Persil i da sranja o.o
Na vrh Go down
http://okashii.forumotion.net/forum.htm
kristalna.perla
Member
Member
kristalna.perla


Leo Rooster
Broj komentara : 53
Join date : 2009-08-19
Age : 30
Mjesto : svet kupatila.^^

Rastuzim se na... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rastuzim se na...   Rastuzim se na... Icon_minitimeSun Oct 11, 2009 12:10 pm

NA REKLAME?!? ludo xDD
Na vrh Go down
Ruki's girlfriend
Best Friend
Best Friend
Ruki's girlfriend


Capricorn Dog
Broj komentara : 224
Join date : 2009-11-18
Age : 29
Mjesto : Japan, Tokyo

Rastuzim se na... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rastuzim se na...   Rastuzim se na... Icon_minitimeWed Mar 17, 2010 7:45 pm

Ja skoro nikad ne plachem... Mene ja teshko rasplakati. Ako hocu da plachem ja hocu da se suzdrzim i uspem u tome xD I necu da plachem i tachka xDD mir, brate, mir
Na vrh Go down
Sponsored content





Rastuzim se na... Empty
KomentarNaslov komentara: Re: Rastuzim se na...   Rastuzim se na... Icon_minitime

Na vrh Go down
 
Rastuzim se na...
Na vrh 
Stranica 1/1

Permissions in this forum:Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu
Chocolate Tree :: GeneraL :: Jrock Random~-
Idi na: